fant
Pakiranje: 65 g
Cena na enoto: 19,85 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
195 g
3,59 €
5,04 €
25,85 €/kg
4,99 €
25,59 €/kg
dr. oetker
65 g
1,65 €
25,38 €/kg
knorr
2,49 €
1,25 €
19,23 €/kg
1,62 €
38,31 €/kg
1,49 €
22,92 €/kg
1,42 €
1,47 €
22,62 €/kg
mercator garden good
300 g
1,19 €
3,97 €/kg
spar
75 g
0,89 €
11,87 €/kg
kotanyi
31 g
1,09 €
35,16 €/kg
la fiesta
40 g
1,59 €
1,15 €
28,75 €/kg