mercator garden good
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 3,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
baškovč
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
bakina tajna
4,77 €
4,05 €
13,50 €/kg
3,59 €
4,79 €
15,97 €/kg
podravka
4,17 €
13,90 €/kg
4,49 €
14,97 €/kg
3,34 €
11,13 €/kg
kotanyi
40 g
1,09 €
27,25 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg