mu
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 5,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,04 €
1,49 €
2,98 €/kg
1,19 €
1,59 €
3,18 €/kg
1 kg
2,19 €
2,19 €/kg
250 g
2,69 €
3,49 €
13,96 €/kg
2,44 €
spar free from
400 g
1,79 €
4,48 €/kg
activia
280 g
0,94 €
4,25 €/kg
0,97 €
1,29 €
4,61 €/kg