activia
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 4,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
0,94 €
1,19 €
4,25 €/kg
0,97 €
1,29 €
4,61 €/kg
ljubljanske mlekarne
250 g
0,89 €
1,39 €
5,56 €/kg
5,16 €/kg
0,99 €
milsani
1 kg
3,32 €
3,32 €/kg
z bregov
200 g
1,25 €
6,45 €/kg
ehrmann
1,45 €
7,25 €/kg