naša mesnica
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 17,11 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
350 g
7,99 €
22,83 €/kg
pik vrbovec plus
3,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
gavrilović
5,99 €
17,11 €/kg
ŽERAK
4,64 €
5,49 €
15,69 €/kg
naše nam paše
400 g
3,99 €
8,73 €/kg
perutnina ptuj
450 g
6,99 €
15,53 €/kg
pivka
4,49 €
14,98 €/kg
17,48 €/kg
mercator
480 g
3,69 €
3,59 €
7,48 €/kg
spar
2,57 €
6,43 €/kg
ave grill
14,56 €/kg