golden bridge
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 2,74 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
750 g
2,78 €
3,71 €/kg
mornflake
500 g
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
spar
1,79 €
3,58 €/kg
spar natur pur
2,39 €
4,78 €/kg
graci
3,99 €
3,59 €
7,18 €/kg
HLEBČEK
žito
5,99 €
9,49 €
18,98 €/kg
s-budget
3,69 €
7,38 €/kg
0,99 €
1,98 €/kg
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg
spar gourmet
5,29 €
10,58 €/kg