s-budget
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 1,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
195 g
1,62 €
1,36 €
6,97 €/kg
680 g
1,39 €
1,35 €
1,99 €/kg
72 g
0,99 €
13,75 €/kg
340 g
0,89 €
0,83 €
2,44 €/kg
billington´s
500 g
3,19 €
6,38 €/kg
dr. oetker
2,89 €
5,78 €/kg
2,78 €
2,19 €
4,38 €/kg
despar
1,66 €/kg
zlato polje
2,09 €
2,99 €
5,98 €/kg
PEK.PEČJAK
3,29 €
2,47 €
4,94 €/kg
barilla
2,49 €
4,98 €/kg