eurocrem išleri
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 7,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gullon
125 g
2,09 €
16,72 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,19 €
9,52 €/kg
350 g
2,39 €
6,83 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
500 g
4,59 €
9,18 €/kg
GREEN ORGANICS
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
ostalo
3,99 €
7,98 €/kg
italiamo
225 g
5,29 €/kg
lambertz
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg