s-budget
Pakiranje: 900 g
Cena na enoto: 8,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
225 g
5,16 €
22,93 €/kg
450 g
4,39 €
4,38 €
9,73 €/kg
350 g
7,99 €
22,83 €/kg
750 g
1,89 €
2,52 €/kg
2,06 €
1,97 €
4,38 €/kg
1,5 kg
3,80 €
3,78 €
1 kg
7,99 €/kg
850 g
3,87 €
3,86 €
4,54 €/kg
300 g
1,55 €
1,56 €
5,20 €/kg
2,11 €
2,15 €
2,15 €/kg
670 g
2,59 €
4,98 €
7,43 €/kg