baron
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 11,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
147 g
1,97 €
3,29 €
22,38 €/kg
fiorentini
80 g
2,39 €
29,88 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg
tic tac
18 g
0,53 €
0,89 €
49,44 €/kg
0,95 €
0,98 €
54,44 €/kg
orbit
14 g
63,57 €/kg
cavednish&harvey
200 g
2,79 €
13,95 €/kg
2,19 €
2,49 €
12,45 €/kg
1,99 €
9,95 €/kg
halls
34 g
1,29 €
1,33 €
39,70 €/kg
1,19 €
38,51 €/kg