ostalo
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 17,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
60 g
0,83 €
0,85 €
14,17 €/kg
odlično
0,74 €
12,33 €/kg
1,49 €
24,83 €/kg
natura
1,55 €
25,83 €/kg
1,05 €
17,50 €/kg
0,97 €
16,17 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg
skittles
38 g
0,81 €
21,84 €/kg
TWO TO ONE
25 g
1,25 €
1,29 €
51,60 €/kg