don don
Pakiranje: 240 g
Cena na enoto: 14,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
2,99 €
12,46 €/kg
1 kg
3,19 €
3,58 €
3,58 €/kg
280 g
1,99 €
2,19 €
7,82 €/kg
90 g
0,79 €
8,78 €/kg
mercator
500 g
1,59 €
3,18 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,85 €
3,70 €/kg
pekarna grosuplje
400 g
4,39 €
10,98 €/kg
wolf butterback
65 g
0,69 €
0,99 €
15,23 €/kg
300 g
1,93 €
1,92 €
6,40 €/kg
200 g
3,59 €
17,95 €/kg
80 g
0,65 €
8,63 €/kg
pema
2,79 €
5,58 €/kg