mercator
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
spar natur pur
500 g
2,39 €
4,78 €/kg
3,59 €
3,99 €
3,99 €/kg
320 g
1,39 €
4,34 €/kg
350 g
4,49 €
5,69 €
16,26 €/kg
600 g
6,99 €
11,65 €/kg
pema
2,79 €
5,58 €/kg
spar
3,58 €/kg
PEK.GERŠAK
7,18 €/kg
žito
3,69 €
7,38 €/kg
pekarna grosuplje
1,99 €
3,98 €/kg
divita
2,95 €
5,90 €/kg