kras
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 16,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
19,59 €
19,59 €/kg
22,99 €
22,99 €/kg
100 g
3,49 €
2,44 €
24,40 €/kg
34,90 €/kg
2,79 €
250 g
4,68 €
6,69 €
26,76 €/kg
13,99 €
20,24 €
26,99 €
26,99 €/kg
15,99 €
15,99 €/kg
WUDY
300 g
1,34 €
4,47 €/kg
arvaj
4,49 €
14,97 €/kg