WUDY
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 4,47 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
arvaj
300 g
4,49 €
14,97 €/kg
mercator
500 g
1,81 €
2,59 €
5,18 €/kg
gavrilović
350 g
5,99 €
17,11 €/kg
anton
480 g
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €
250 g
1,99 €
2,79 €
11,16 €/kg
ave
100 g
1,49 €
2,19 €
21,90 €/kg
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
2,18 €
1,74 €
17,40 €/kg
perutnina ptuj
200 g
2,09 €
13,95 €/kg
1,95 €