BIOLUX
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 19,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar premium
150 g
3,99 €
26,60 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
spar natur pur
62 g
0,99 €
15,97 €/kg
zvijezda
350 g
2,39 €
2,69 €
7,69 €/kg
67 g
0,74 €
1,49 €
22,24 €/kg
1,12 €
0,89 €
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
2,08 €
2,09 €
52,25 €/kg