schar
Pakiranje: 275 g
Cena na enoto: 15,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
4,39 €
4,89 €
16,30 €/kg
don don
1 kg
4,69 €
5,29 €
5,29 €/kg
3,74 €
4,99 €
4,99 €/kg
lino
200 g
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
400 g
2,49 €
1,99 €
4,98 €/kg
gullon
125 g
2,09 €
16,72 €/kg
120 g
3,39 €
28,25 €/kg
žito
500 g
2,26 €
4,52 €/kg
2,99 €
3,09 €
7,73 €/kg
PEK.GERŠAK
250 g
2,39 €
9,56 €/kg