z'dežele
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 30,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
13,99 €
10,99 €
45,79 €/kg
1 kg
10,59 €
10,59 €/kg
100 g
3,69 €
36,90 €/kg
8,99 €
8,99 €/kg
WUDY
300 g
1,34 €
4,47 €/kg
21,99 €
21,99 €/kg
arvaj
4,49 €
14,97 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg
panvita
3,49 €
34,90 €/kg
tann
28,79 €
31,99 €
31,99 €/kg
mesarija kragelj sušene mes.
5,99 €
59,90 €/kg