jacobs
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 16,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
19,99 €
31,18 €
77,95 €/kg
96 g
3,49 €
4,65 €
48,44 €/kg
52 g
5,99 €
115,19 €/kg
barcaffe
180 g
2,69 €
2,79 €
15,50 €/kg
2,59 €
14,39 €/kg
2,19 €
nescafe
100 g
6,59 €
65,90 €/kg
loka
250 g
3,99 €
4,99 €
19,96 €/kg
ritual
200 g
5,49 €
4,89 €
24,45 €/kg
spar
150 g
3,74 €
24,93 €/kg
190 g
11,99 €
63,11 €/kg