TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 126 g
Cena na enoto: 9,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
500 g
3,89 €
7,78 €/kg
leibniz
200 g
1,50 €
2,99 €
14,95 €/kg
1,49 €
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
bio keksi regina
150 g
3,19 €
2,79 €
18,60 €/kg
350 g
1,89 €
5,40 €/kg