fala
Pakiranje: 30 g
Cena na enoto: 35,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
NALDONI
140 g
3,95 €
28,21 €/kg
zlato polje
500 g
1,03 €
2,06 €/kg
žito
1 kg
2,29 €
2,29 €/kg
1,49 €
2,49 €
2,49 €/kg
1,49 €/kg
1,99 €
1,99 €/kg
good choice
330 g
1,79 €
5,42 €/kg
340 g
5,26 €/kg