spar natur pur
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 15,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
125 g
1,25 €
10,00 €/kg
0,79 €
3,95 €/kg
400 g
1,49 €
1,94 €
4,85 €/kg
250 g
0,54 €
2,16 €/kg
s-budget
2,49 €
9,96 €/kg
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg
spar
3,99 €
15,96 €/kg
minusl
2,55 €
12,75 €/kg
zelene doline
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg
3,89 €
15,56 €/kg