spar natur pur
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 4,85 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
BUFO EKO
4,89 €
12,23 €/kg
milsani
2,67 €
6,68 €/kg
0,79 €
1,98 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
dukat
100 g
1,09 €
1,55 €
15,50 €/kg
0,99 €
1,29 €
12,90 €/kg
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg