dr. oetker
Pakiranje: 49 g
Cena na enoto: 9,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
38 g
0,93 €
24,47 €/kg
0,89 €
23,42 €/kg
0,88 €
23,16 €/kg
215 g
2,59 €
12,05 €/kg
200 g
2,15 €
10,75 €/kg
valsoia
230 g
1,89 €
1,59 €
6,91 €/kg
schar
250 g
1,79 €
7,56 €/kg
375 g
4,99 €
13,31 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
2,89 €
23,12 €/kg
gullon
14,45 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg