rio mare
Pakiranje: 115 g
Cena na enoto: 13,22 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
115 g
3,09 €
26,87 €/kg
100 g
2,19 €
30,90 €/kg
2,29 €
3,29 €
32,90 €/kg
320 g
7,95 €
24,84 €/kg
7,99 €
24,97 €/kg
4,89 €
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
spar premium
250 g
3,69 €
3,99 €
15,96 €/kg
poli
95 g
0,97 €
1,29 €
13,58 €/kg
0,96 €