EDNA
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 10,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
320 g
2,67 €
8,34 €/kg
80 g
0,69 €
8,63 €/kg
ceremeal
125 g
1,89 €
15,12 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
mercator
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
jure
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
PANVIVIS
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
žito
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg
1,39 €