algida
Pakiranje: 75 ml
Cena na enoto: 21,87 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
planica
1 L
3,89 €
5,99 €
5,99 €/L
carte d'or
6,29 €
9,09 €
9,09 €/L
spar
2,95 €
3,69 €
3,69 €/L
twix
258 ml
3,99 €
5,49 €
21,28 €/L
snickers
302 ml
18,19 €/L
magnum
270 ml
5,85 €
8,39 €
31,07 €/L
110 ml
1,74 €
3,49 €
31,73 €/L
spar premium
480 ml
4,49 €
12,48 €/L
ljubljanske mlekarne
70 ml
1,48 €
21,14 €/L
zott monte
340 ml
3,17 €
5,29 €
15,56 €/L
440 ml
9,29 €
21,11 €/L