spar
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 13,16 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
3,99 €
15,96 €/kg
pomurske mlekarne
4,28 €
4,29 €
17,16 €/kg
2,92 €
4,49 €
17,96 €/kg
deliso
200 g
2,39 €
2,99 €
14,95 €/kg
vepo
3,89 €
15,56 €/kg
s-budget
1,97 €
7,88 €/kg
2,49 €
9,96 €/kg
180 g
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
0,89 €
4,94 €/kg
zelene doline
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg