lima
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 39,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
11,79 €
47,16 €/kg
150 g
8,39 €
55,93 €/kg
illy
125 g
9,19 €
4,55 €
36,40 €/kg
mingos
200 g
2,75 €
4,59 €
22,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
goriziana
500 g
7,59 €
15,18 €/kg
zlatna džezva
387 g
5,99 €
8,99 €
23,23 €/kg
8,98 €
23,20 €/kg
1 kg
17,29 €
12,89 €
12,89 €/kg
barcaffe
180 g
2,69 €
2,79 €
15,50 €/kg
2,59 €
14,39 €/kg
2,19 €