vici
Pakiranje: 320 g
Cena na enoto: 18,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
GIANA
1,45 €
almare seafood
130 g
0,77 €
5,92 €/kg
eva
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
adriatic quen
105 g
3,14 €
3,19 €
30,38 €/kg
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
mesnine bohinja
330 g
18,99 €
57,55 €/kg
mesnica mercator
500 g
8,99 €
17,98 €/kg
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg
9,79 €
13,99 €
27,98 €/kg
900 g
9,99 €
6,66 €/kg
15,54 €/kg
750 g
6,99 €
13,32 €/kg