s-budget
Pakiranje: 320 g
Cena na enoto: 5,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
60 g
0,21 €
3,50 €/kg
-
80 g
1,18 €
0,39 €
4,88 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
spar
3,99 €
4,79 €
14,97 €/kg
EDNA
2,67 €
8,34 €/kg
mercator
1,39 €
4,34 €/kg
grano doro
don don
240 g
2,99 €
12,46 €/kg
2,69 €
2,15 €
8,96 €/kg
500 g
1,59 €
3,18 €/kg
žito
0,79 €
9,88 €/kg
0,69 €
8,63 €/kg