zlato polje
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 6,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,03 €
2,06 €/kg
1,75 €
3,50 €/kg
baškovč
4,01 €
8,02 €/kg
450 g
1,55 €
3,44 €/kg
italiamo
0,99 €
1,98 €/kg
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
simply pasta
0,70 €
1,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,39 €
2,78 €/kg
1,15 €
2,30 €/kg
PEK.PEČJAK
3,49 €
6,98 €/kg
2,62 €
5,24 €/kg
0,89 €
1,78 €/kg