domači jušni rezanci, zlato polje, 500g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

domači jušni rezanci, zlato polje, 500g

Pakiranje: 500 g

od3,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 6,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €+33%

6,78 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €+36%

6,78 €/kg

domači jušni rezanci, zlato polje, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €

6,78 €/kg

Domači Jušni Rezanci Zlato Polje 500 g