domači jušni valjani rezanci, gnezda, zlato polje, 250g
Mercator
Tuš

zlato polje

domači jušni valjani rezanci, gnezda, zlato polje, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,99 €najceneje v Mercator

Cena na enoto: od 7,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

7,96 €/kg

jajčni jušni rezanci v gnezdih, zlato polje, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

7,96 €/kg

Rezanci Zlato Polje Valjana Gnezda 250 g