zvijezda
Pakiranje: 15 g
Cena na enoto: 18,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
heinz
570 g
2,92 €
3,89 €
6,82 €/kg
3,29 €
5,77 €/kg
2,72 €
350 g
2,39 €
2,69 €
7,69 €/kg
165 g
2,77 €
2,49 €
15,09 €/kg
2,12 €
12,85 €/kg
2,15 €
16,30 €/kg
byodo
300 g
3,99 €
13,30 €/kg
spar
75 g
0,89 €
11,87 €/kg
despar premium
500 g
1,79 €
3,58 €/kg
kotanyi
10 g
0,26 €
0,33 €
33,00 €/kg
PEK.PEČJAK
3,49 €
6,98 €/kg