vitakraft
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 30,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
60 g
2,99 €
49,83 €/kg
54 g
1,09 €
20,19 €/kg
12 g
0,48 €
0,69 €
57,50 €/kg
50 g
1,10 €
22,00 €/kg
55 g
1,49 €
27,09 €/kg
100 g
2,89 €
28,90 €/kg
400 g
3,09 €
7,73 €/kg
1,19 €
22,04 €/kg
1 kg
3,95 €
3,99 €
3,99 €/kg
3,95 €/kg
18 g
0,79 €
1,06 €
58,89 €/kg
0,95 €
52,78 €/kg