natura
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 8,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
manner
400 g
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
3,99 €
4,99 €
12,48 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
after eight
8,79 €
7,47 €
18,68 €/kg
9,99 €
21,98 €/kg
s-budget
1,57 €
2,61 €
6,53 €/kg
pekarstvo triler
5,99 €
14,98 €/kg
reese´s
47 g
1,49 €
1,93 €
41,06 €/kg
ültje
200 g
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg