chupa chups
Pakiranje: 12 g
Cena na enoto: 30,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
6,95 €
8,69 €
72,42 €/kg
29 g
0,75 €
0,77 €
26,55 €/kg
0,68 €
0,69 €
23,79 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
bicentury
124 g
2,49 €
20,16 €/kg
balconi
280 g
2,69 €
9,61 €/kg
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
3,19 €
11,39 €/kg
novi
150 g
5,39 €
5,99 €
39,93 €/kg
belvita
250 g
2,89 €
11,56 €/kg