chupa chups
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 72,42 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
29 g
0,75 €
0,77 €
26,55 €/kg
0,68 €
0,69 €
23,79 €/kg
108 g
1,67 €
2,39 €
22,13 €/kg
1,79 €
1,69 €
15,65 €/kg
TOBAČNA
25 g
1,25 €
1,29 €
51,60 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
finesse
150 g
0,79 €
0,99 €
6,60 €/kg
roshen
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg