pivka
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 8,74 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
800 g
2,65 €
1,67 €
2,09 €/kg
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
500 g
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
100 g
2,29 €
2,89 €
28,90 €/kg
400 g
3,49 €
11,98 €/kg
3,59 €
6,99 €
17,48 €/kg
5,99 €
14,98 €/kg
1 kg
19,99 €
19,99 €/kg
pivka mesni izdelki
4,39 €
10,98 €/kg
mercator
3,99 €
perutnina ptuj
220 g
2,39 €
2,49 €
11,32 €/kg