isostar
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 29,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
BUFO EKO
400 g
4,89 €
12,23 €/kg
prima bb
5,49 €
13,73 €/kg
zlato polje
2,67 €
2,41 €
6,03 €/kg
2,65 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,73 €
6,68 €/kg
barilla
1,76 €
2,35 €
5,88 €/kg
1,74 €
2,49 €
6,23 €/kg
LBZ SUBSTITUT
920 g
4,49 €
4,88 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
1,45 €
7,25 €/kg
westminster
1,11 €
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg