barilla
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 5,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
TUŠ IZDELEK
420 g
2,19 €
5,21 €/kg
marodi
1,45 €
3,63 €/kg
3,09 €
7,73 €/kg
14 g
1,19 €
85,00 €/kg
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
3,99 €
9,50 €/kg
o´plant
1,49 €
3,55 €/kg