pomurske mlekarne
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 27,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,28 €
4,29 €
17,16 €/kg
2,92 €
4,49 €
17,96 €/kg
1 kg
5,69 €
8,49 €
8,49 €/kg
6,99 €
8,79 €
8,79 €/kg
20 g
0,59 €
29,50 €/kg
free zone
300 g
2,79 €
3,69 €
12,30 €/kg
spar free from
150 g
1,99 €
2,49 €
16,60 €/kg
minusl
200 g
2,55 €
12,75 €/kg
1,14 €
4,56 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg