TUŠ IZDELEK
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
500 g
2,59 €
2,89 €
5,78 €/kg
180 g
0,55 €
3,06 €/kg
2,99 €
5,98 €/kg
150 g
2,19 €
2,39 €
15,93 €/kg
spar free from
250 g
1,14 €
4,56 €/kg
free zone
0,69 €
0,62 €
3,44 €/kg
1,99 €
2,49 €
16,60 €/kg
160 g
0,49 €
0,45 €
2,81 €/kg
pilos
VSAKDAN
1 L
1,09 €
1,09 €/L
spar
1,19 €
1,55 €/L