natureta
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 9,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,39 €
3,69 €
9,23 €/kg
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
540 g
3,63 €
6,72 €/kg
3,35 €
6,20 €/kg
3,88 €
3,59 €
6,65 €/kg
290 g
1,99 €
2,49 €
8,59 €/kg
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg