cantina mexicana
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 11,79 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
340 g
2,94 €
4,19 €
12,32 €/kg
natureta
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg
1,15 €
ostalo
2,59 €
3,99 €
21,00 €/kg
moj vrt
2,57 €
13,53 €/kg
bakina tajna
300 g
2,37 €
2,99 €
9,97 €/kg
1,94 €
8,63 €/kg
despar
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
italiamo
330 g
0,79 €
2,39 €/kg
2,17 €
2,89 €
9,63 €/kg
shan shi
120 g
2,09 €
2,79 €
23,25 €/kg