el sabor
Pakiranje: 315 g
Cena na enoto: 10,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
bakina tajna
300 g
2,37 €
2,99 €
9,97 €/kg
1,94 €
2,59 €
8,63 €/kg
despar
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
italiamo
330 g
0,79 €
2,39 €/kg
2,17 €
2,89 €
9,63 €/kg
shan shi
120 g
2,09 €
2,79 €
23,25 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
52,25 €/kg
2,08 €