starbucks
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 56,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
illy
121 g
8,99 €
11,39 €
94,44 €/kg
99 g
6,49 €
65,56 €/kg
TUŠ IZDELEK
125 g
1,29 €
1,59 €
12,72 €/kg
200 g
3,44 €
17,20 €/kg
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
spar natur pur
500 g
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg