lavazza
Pakiranje: 128 g
Cena na enoto: 72,34 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
55 g
5,49 €
99,82 €/kg
dolce gusto
99 g
6,59 €
4,49 €
45,35 €/kg
66,57 €/kg
segafredo
1 kg
19,99 €
26,99 €
26,99 €/kg
barcaffe
500 g
12,49 €
24,98 €/kg
9,89 €
11,99 €
23,98 €/kg
jacobs
52 g
5,99 €
115,19 €/kg
illy
131 g
7,29 €
9,18 €
70,08 €/kg
125 g
9,19 €
4,55 €
36,40 €/kg
140 g
3,19 €
3,99 €
28,50 €/kg
2,99 €