podravka
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 16,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
2,79 €
23,25 €/kg
280 g
1,47 €
5,25 €/kg
1,48 €
1,49 €
5,32 €/kg
670 g
3,69 €
5,51 €/kg
2,77 €
saikebon
60 g
1,00 €
1,99 €
33,17 €/kg
1,29 €
1,19 €
maggi
1,79 €
2,49 €
20,75 €/kg
1,94 €
2,59 €
21,58 €/kg
1,89 €